درباره ما

دقیق کنترل آرمان

شرکت دقیق کنترل آرمان با نام تجاری DCA در سال 1389 با هدف تامین سیستم های تهویه مطبوع با تکنولوژی های روز دنیا تاسیس گردید. با توجه به نیاز روزافزون و اهمیت مهندسی حریق درسال های اخیر، خدمات مشاوره و تامین سیستم های ایمنی آتش نشانی به فعالیت های شرکت اضافه گردید. در حال حاضر این مجموعه نمایندگی انحصاری کمپانی معتبر CVSAIR ترکیه  در زمینه فروش و خدمات پس از فروش سیستم مدیریت دود می باشد. این مجموعه جز شرکت های دارای صلاحیت و مورد تایید سازمان آتش نشانی جهت طراحی و اجرای ایمنی معماری، اعلام و اطفا و مدیریت دود در پروژه های در حال ساخت می باشد.

تجربه بیش از یک دهه همکاری مستمر مدیران شرکت با کمپانی های صاحب نام اروپایی و آسیایی ، موجب انتقال دانش روز در زمینه ارائه محصولات باکیفیت و کسب رضایت مشتریان گردیده است. ارائه مشاوره و راهکارهای مهندسی برای مشتریان محترم جز تعهدات مجموعه می باشد.

دقیق کنترل آرمان

محصولات قابل ارائه به شرح ذیل می باشد

  • سیستم های مدیریت دود ( انواع فن ، جت فن ، F300 و F400 و …..) با برند CVSair مورد تأیید سازمان آتش نشانی
  • چیلرهای تراکمی هواخنک و آب خنک ، مینی چیلر
  • انواع فن کوئل( کاستی ، سقفی توکار، دیواری ، زمینی)
  • توانایی طراحی و ساخت هواساز در ابعاد و ظرفیت های متنوع بنا به درخواست مشتری
  • توانایی طراحی و ساخت دستگاه هیت ریکاوری یونیت به صورت کاملاً خاص و انحصاری
  • رطوبت گیر استخر
m

پیام مدیرعامل

ارائه محصولاتی با کیفیت و منطبق با تکنولوژی روز دنیا و کمترین هزینه نگهداری هدف و اصل در این سازمان می باشد . تعریف گستره جدیدی از خدمات تخصصی به منظور نیل به اهداف سازمانی و رضایتمندی مشتریان  درکنار حفظ وجوه تمایز در قیاس با سایر رقبا، شرکت دقیق کنترل آرمان را را بر آن داشت تا با تلاشی بی وقفه ، زمینه های تعالی و توسعه خدمات رسانی به مشتریان خود را در در راستای نیل به اهداف مذکور فراهم آورد. آنچه که در این رهگذر و با نگاهی گذرا به رویکرد شرکت می توان مشاهده نمود حکایت از عزم جدی و نگرش متفاوت مدیران و همکاران به بسط و تنوع بخشیدن به خدماتی است که با اعتبار این مجموعه در هم آمیخته و  دراستای ایجاد نامی مطمئن در تامین محصولات با کیفیت در حوزه تهویه مطبوع  و سیستم های ایمنی حریق و مدیریت دود  می باشد.