مشخصات جت فن رادیال

  • موتور دو سرعته برای تهویه روزانه و شرایط حریق
  • پوسته ورقه فولادی گالوانیزه ( TS EN ISO 1461 )
  • ترمینال باکس خارجی
  • موتور IE2 یا IE3 پربازده با کلاس H و کلاس محافظتی IP55
  • گواهی EN 12101-3

جت فن رادیال

 

جت فن رادیال تامین کننده هوای تازه هستند. این دستگاه‌ها کمک می‌کنند تا دود و گازهای مضر با رفتاری کنترل شده به خارج هدایت شوند. این کار با کمک فشار کم ایجاد شده توسط خود جت‌فن‌ها صورت می‌گیرد. با استفاده از سیستم جت‌فن، دیگر نیازی به دریچه‌ها، دیفیوزرها (تبدیل‌ها) و کانال‌کشی نمی‌باشد. با کمک جت‌فن‌ها عملیات بازدید و بازبینی در فازهای معماری و مکانیکی پروژه آسان‌تر شده است.

طراحی منحصر به فرد این سیستم‌ها، انعطاف و نصبی راحت را فراهم می‌آورد و از هدر رفتن زمان در عملیات‌های نگهداری و تعمیر جلوگیری می‌کند.

جت‌ فن رادیال برند Cvsair در تهویه روزانه نیز استفاد می‌شوند، همانطور که توانایی عملکرد در و سرعت را در زمان حریق دارا می‌باشند.

موتورها با سرعت دورانی 750 RPM در حالت استفاده روزانه می‌توانند  به سرعت  1500 RPM در صورت وجود نشانه‌ای از دود و مونوکسید کربن در زمان حریق، برسند.

جت‌فن‌های رادیال در کلاس‌های مقاومتی F300 (300 درجه سانتی گراد/ دو ساعت) و F400 (400 درجه سانتی گراد/ دو ساعت)، مطابق با استاندارد سیستم‌های کنترل گرما و دود/EN 12101-3  تولید می‌شوند.

یک سیم محافظ برای محافظت از موتور و دستگاه از اجزای قسمت مکش در جت‌فن‌ها وجود دارد. همچنین پوشش‌هایی یکپارچه برای هدایت موثر هوا به قسمت خروجی نیز وجود دارند. این دستگاه‌ها با یک لایه روکش محافظتی مجهز شده‌اند و ترمینال باکس‌های فن نیز به صورت مقاوم در برابر حریق تولید شده‌اند.