مشخصات جت فن های شرکت دقیق کنترل آرمان

  • موتور دو سرعته برای تهویه روزانه و شرایط حریق
  • پوسته ورقه فولادی گالوانیزه ( TS EN ISO 1461 )
  • ترمینال باکس خارجی
  • موتور IE2 یا IE3 پربازده با کلاس H و کلاس محافظتی IP55
  • گواهی EN 12101-3
  • همراه با سایلنسر

جت فن اکسیال

 

جت فن های اکسیال این امکان را فراهم می‌کنند تا هوا، دود و گازهای مضر با رفتاری کنترل شده به خارج هدایت شوند. این کار با کمک فشار کم ایجاد شده توسط خود جت‌ فن‌ ها صورت می‌گیرد. همزمان با بالا رفتن سرعت جریان هوا، مقدار جریان افزایش یافته و بیشترین بازده به دست می‌آید. با استفاده از سیستم جت‌ فن، دیگر نیازی به دریچه‌ها، دیفیوزرها (تبدیل‌ها) و کانال‌کشی نمی‌باشد. با کمک جت‌فن‌ ها عملیات بازدید و بازبینی در فازهای معماری و مکانیکی پروژه آسان‌تر شده است.

طراحی منحصر به فرد این سیستم‌ها، انعطاف و نصبی راحت را فراهم می‌آورد و از هدر رفتن زمان در عملیات‌های نگهداری و تعمیر جلوگیری می‌کند.

جت فن های اکسیال برند Cvsair در تهویه روزانه نیز استفاد می‌شوند، همانطور که توانایی عملکرد در دو سرعت را در زمان حریق دارا می‌باشند.

موتورها با سرعت دورانی 1440 RPM در حالت استفاده روزانه می‌توانند به سرعت 2880 RPM در صورت وجود نشانه‌ای از دود و مونوکسید کربن در زمان حریق، برسند.

جت فن های اکسیال در کلاس‌های مقاومتی F300 (300 درجه سانتی گراد/ دو ساعت) و F400 (400 درجه سانتی گراد/ دو ساعت)، مطابق با استاندارد سیستم‌های کنترل گرما و دود /EN 12101-3 تولید می‌شوند.

یک سیم محافظ برای محافظت از موتور و دستگاه از اجزای قسمت مکش در جت فن ها وجود دارد. همچنین پوشش‌هایی یکپارچه برای هدایت موثر هوا به قسمت خروجی و قسمت مکش نیز وجود دارند.

سایلنسرها

این جت فن ها با سایلنسر در قسمت جلویی و پشتی برای کاهش و جذب صدا تولید می‌شوند. با طراحی تیغه ایرفویل، فن‌ها با صدای پایین‌تر و با بیشترین میزان تراست کار می‌کنند. جت‌فن‌ها با قطر 315’355’400 mm و 40-50-80 N قدرت تراست تولید می‌شوند. این دستگاه‌ها با یک لایه روکش محافظتی مجهز شده‌اند و ترمینال باکس‌های فن نیز به صورت مقاوم در برابر حریق تولید شده‌اند.